• Wspólne żeglowanie...

    Wyobraź sobie miłą, rodzinną atmosferę... znajomych, przyjaciół... z którymi dzielisz swoją pasję... Dookoła woda, biel żagli i przyjemny, lekki wiatr... Można wówczas zapomnieć o całym świecie, o problemach, o troskach. Zapraszamy! Pływaj z nami

  • Przyjemna nauka żeglowania

  • Nowe cele i nowe horyzonty

  • Wypoczynek

W przedświąteczną sobotę, 8.04.2017 r. Stowarzyszenie „Wiatr w Żagle” wraz z młodzieżą ze Społecznego Gimnazjum STO Nr 3 oraz Kolegium Polonijnego im. Św. Stanisława Kostki w Warszawie prowadziło kiermasz w Klubokawiarni „Pożyteczna” w Warszawie. Znaczna część sprzedawanych świątecznych ozdóbek była wykonana własnoręcznie przez młodzież lub przyjaciół Stowarzyszenia.

Wszystkie zarobione na kiermaszu pieniądze młodzież przeznaczy na swój czerwcowy wyjazd na żagle. Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko. Dzięki Wam, młodzież uzyskała fundusze pozwalające na pokrycie czarteru żaglówek.

Na kiermaszu pojawiła się również znana aktorka - Pani Maja Komorowska, która również wsparła kiermaszową akcję Wolontariuszy z projektu „Wiatr w Żagle”. Dziękujemy Pani Maju!


 

f
Copyright 2023 - Jakub Bilski & Stowarzyszenie "Wiatr w żagle" im. Bartosza Kołodziejczyka